Asgari Ücret Zammı
Asgari Ücret Zammı

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak

2019 Asgari Ücret Zamları

 

asgari ücret

 

Asgari Ücret Ne Kadar Olacak

2018 Aralık ayına geldik ve artık 2019 yılı Asgari ücret fiyatları, 2019 Asgari ücret zamları hakkında görüşmeler başladı. Yeni yıl asgari ücret zam oranları hesaplanmaya başladı. 2019 yılında asgari ücretli ne kadar zam alacak sorusunu çalışanlar sormaya başladı. Çalışanlar aylık 2 bin Tl olmasını beklemektedir. Asgari ücret zammı için perşembe günü toplantı yapılacak. Bazı kesimler tarafından yapılan hesaplama tahminlerine göre asgari ücret, enflasyon rakamlarında değişiklik olmazsa 404 tl artarak 2 bin Tl’nin üzerine çıkacak.

DİSK 2019 yılında asgari ücret talebiyle ilgili aldığı kararı basın toplantısı yaparak duyurdu. DİSK, Yeni Asgari ücretin 2 bin 800 tl olmasını istiyor.

Asgari Ücret Zamları

Asgari ücret zammı haberleri bütün çalışanlar tarafından pür dikkat takip edilmektedir. Çalışanlarımızın ailelerini unutmayalım. her aile geçinmek için, ailesine bakabilmek için çalışmaktadır. Bu sebeple günümüzde maaşlar bizlere yetiyormu düşünmek gerekiyor. Asgari ücret maaşı ne kadar olacak diye bekleyen çalışanlar, ne kadar artacak diye düşünüp ona göre yeni yılda ne alırım hesabını yapmaktadırlar. Temennimiz, çalışanlarımızın istekleri doğrultusunda zam gelir ve refah yaşamaları sağlanır. Peki Sizce Asgari Ücret ülkemizde ne kadar olmalı ?

Diger Yazilar:

Yazar:

admin info@hiperalem.net

5 yorum var: “Asgari Ücret Zammı”

Asgari ücret zam 8 Aralık 2018

asgari ücret 2019 5000 bin olmalı en az

cüneyt 8 Aralık 2018

en fazla verecekleri %3 🙂

RoaLd 8 Aralık 2018

insallah, herkes hak ettigini alir

Timurhan 8 Aralık 2018

Askeri ücret 2000 TL den fazla vermezler.

Asgari ücretler çok düşük 9 Aralık 2018

Asgari ücretler yükselsene değişecek zaten herseye zam var yine aynıya varır yani

Yorum Yap:

Haberler Haberler