Sohbet odası, Sohbet odaları, Bedava Sohbet kanalı, Kameralı Sohbet odası
Sohbet odası, Sohbet odaları, Bedava Sohbet kanalı, Kameralı Sohbet odası

》》Sohbet Odası

》》Chat Odası

》》Mobil Sohbet

Sohbet Odası

Günumüzde internetin yaygın olduğu bir çağda yaşıyoruz. Eskiden kahvehanelerde sohbet ederken, yada mum ışığında muhabbet ederken şimdilerde ücretsiz Sohbet odası tercih edilmektedir. Teknoloji geliştikçe yeni olanaklar ortaya çıkmaktadır. Düşünürmüydük telefonla mesajlaşarak sohbet etmeyi. Şimdilerde ise görüntülü sohbet ediyoruz. Allah insanlara aklı ve fikri verirken insanlığa faydalı olmaları için vermiş. Onemli olan onu kötüye değil iyiye kullanmaktır.

Chat Odası

Birzamanlar Bilgisayar ile ilk tanıştığımızda bir arkadaşıma ders çalışmaya gittim. Güzel bir evleri vardı. Arkadaşımın odası ise çok güzeldi. Derslerimizi bitirmeye yakın, arkadaşım bilgisayarını açtı. Güzel müzikler açtı ve dersimiz az kaldı gel Chat Odası ara yapalım ve Kızlarla sohbet edelim dedi. Dediğim tek kelime o ne demek olmuştu.

Mobil Sohbet

Yaş ilerledikçe insan yeni şeyler öğreniyor. Gün geçtikçe yeni bilgiler elde ediyor, buluyor, yeni zorluklarla karşılaşıyor. Bir zamanlar evlerimizdeki telefonlar ile arayip konuşurken, sonralarda cebimizde taşır olduk, daha da gelişti mesaj atar olduk. Ve teknoloji gittikçe büyüdü görüntülü sohbet eder olduk. İnternet ağı gelişti ve şimdilerde Mobil Sohbet ediyoruz. Sosyal ağlar ortaya çıktı parmaklarımız sürekli mobil chat yapiyor. Bu gelişim nereye gider bunu ise hiç kimse bilmiyor.

 

 

Diger Yazilar:

Yazar:

admin info@hiperalem.net

0 yorum var: “Sohbet odası, Sohbet odaları, Bedava Sohbet kanalı, Kameralı Sohbet odası”

Yorum Yap:

Haberler Haberler