Acun ILıcalı ve Şeyma Subaşı neden Ayrıldı
Acun ILıcalı ve Şeyma Subaşı neden Ayrıldı

oper arayan irc sunucuları

Acun ılıcalı Ve  Şeyma Subaşı neden ayrıldı.
Acun ılıcalıdan Boşanma sonrası ilk  açıklama
Acun Ve Şeyma hakkında Sohbet ve düşünceleriniz.

Acun ılıcalı Ve  Şeyma Subaşı neden ayrıldı.

Değerli Yazgel.net  müsafirleri biliyorsunuz ki bu hafta başında ani bir karar ile ayrılma kararı alan Acun Ilıcalı ve Şeyma subaşı Gündeme bomba gibi düştü. 18 Eylül 2017 Tarihinde Görkemli bir düğün töreni ile evlenen acun ve Şeyma cifti mutlu bir birliktelikle devam ettiriyor iken birden ayrılma kararı almaları herkesi şoke etmiş durumda.  2008 tarihinde Miss Turkey yarışmasına katılarak ün kazanan Şeyma Subaşı  bir çok ünlü modacının defilesinde yer alarak ününe ün katmıştı.  O dönemler Acun ılıcalı ile tanışmış ve 18 Eylül 2017 tarihinde dünya evine girmişti. Bir Sabah Haberlerde Duyduğumuz boşa davası herkesin dillerinde olmakla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. işte Boşandıktan sonra Acun Ilıcalı’nın il açıklaması Şöyle :

Acun ılıcalıdan Boşanma sonrası ilk  açıklama

 

Her evlilikte boşanma var bizde Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için bir kaç kez denedik ama kurtaramadık. Bu duruma herkezin insani yönden bakmasını istiyorum. Popülerliğimizden kaynaklı çirkin dedikodular olabilir Sonuçta bizde kendi aramızda küçük bir aileydik ama olmadı Yürütemedik.  Severek Evlendik ve Saygı ile ayrılıyoruz. ‘diyerek konuşmasını son buldurdu.

Acun Ve Şeyma hakkında Sohbet ve düşünceleriniz.

Acun Ilıcalı bence en doğru açıklamayı yaptı cünkü her insan evlene bilir ayrılabilir. sonuçta popüler olmalarından kaynaklanan boşanmaları da magazin gündemine bomba gibi düştü ve magazincilerede malzeme cıktı. Ama buradan belirtmeliyim ki Ben Acun Ilıcalıyı Cani Gönülden Tebrik Ediyorum çok Mütavazi ve saygılı bir şekilde ayrılmaları en azından yan yana birlikte çıkıp açıklamalar yapmaları ayrı bir güzeldi. Sonuçta şiddet yok, bir şey yok doğru olan buydu ve doğru olanı da Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı yaptı.

Evet değerli Yazgel.net Arkadaş arama sitesi ve tanışma siteleri kullanıcıları sizde bu konuda görüşlerinizi fikirlerinizi belirtmek başkaları ile tartışmak veya saygı çerçevesinde konuşmak isterseniz. Sizler aşağıdaki Butona tıklayarak Sohbet odasına gelip Acun Hakkında Sohbet, Şeyma Subaşı  Hakkında sohbet, Acun ılıcalı ve Şeyma Subaşı Hakkındaki düşüncelerinizi yeni arkadaşlıklar kurarak konuşabilir fikir alışverişi yapa bilirniz

Diger Yazilar:

Yazar:

admin info@hiperalem.net

0 yorum var: “Acun ILıcalı ve Şeyma Subaşı neden Ayrıldı”

Yorum Yap:

Haberler Haberler