Askerlik Ne Zaman Düşecek
Askerlik Ne Zaman Düşecek

 

Askerlik Ne Zaman Düşecek

Askerlerle Sohbet Chat

 

Asker haberi

 

Askerlik Ne Zaman Düşüyor

 

Askerlik haberleri hakkında kulislerde yeni haberler var. Askerlik ne zaman düşecek diye kışlalardaki asker kardeşlerimiz sormaya başladı.

Acaba askerlik düşermi, askerlik sondakika haberleri yayılmaktadır. Askerlik süresi düşermi, askerlik süreleri düşecekmi, askerlik süresi ne kadar düşecek, askerlik süresi ne zaman düşer, askerliķ süresi ne zaman düşecek sorulari yayılmaktadır. Askerlik düşecekmi diye soran mehmetçik heycan içinde beklemektedir.

Askerlik kısalıyormu, askerlik kısalacakmı, askerlik kısalacak haberleri duyulurken Milli Savunma Bakanı Hulusi AKAR başkanlığında Tsk komuta kademesi ile toplantı yapıldı. Yeni askerlik sistemi hakkında görüşüldü. Askerlik ile alakalı çalışmalar sona yaklaşıldığı belirtilmektedir.

Askerlerle Sohbet Chat

Askerlerle Sohbet

Askerlerin sohbet edebileceği ücretsiz sohbet sitesi, bedava sohbet odası olarak sizleri çet sitesi bekliyoruz. Asker sohbet siteleri sizlere eğlenceli mekan sunuyor. Askerlik sohbetleri yapabilrceğiniz, bizimmekan, bizim mekan diyebileceğiniz yer burası.

Diger Yazilar:

Yazar:

admin info@hiperalem.net

7 yorum var: “Askerlik Ne Zaman Düşecek”

Askerlik düşsün 7 Aralık 2018

Askerim ve seviyeli bi sohbet sitesi arıyorum .. Kendime bi bayan arkadaş bulabilirmiyim burada?

Foto Ertan 7 Aralık 2018

Yılbaşından sonra

hakan erkmen 8 Aralık 2018

daha ne kadar düşecek..

Rakipsizsohbet 8 Aralık 2018

Valla ben 20 ay yaptim 9 aya dustu.Artik kokten kaldirsinlar 9 aylik asker savas durumunda ne yapabilirki.En azindan parali maasli asker olsun artik

hakan erkmen 8 Aralık 2018

daha nereye kadar düşecek anlamıorum..

XyZ 8 Aralık 2018

bence hiç düşmesin dicem ben 15 ay yaptımda benden sonrasıda yapsın dicem ama düşsün bekleyelim görelim ne zaman düşücek ne kadara düşücek bunu hepberaber bekleyip görelim 🙂

RoaLd 8 Aralık 2018

hayirlisi olur insallah

Yorum Yap:

Haberler Haberler