Fıratın Doğusuna Harekat
Fıratın Doğusuna Harekat

Fıratın Doğusuna Harekat Haberleri

Kobani Operasyonu

 

Münbiç operasyonu

 

Fıratın Doğusuna Harekat Haberleri

Cumhur Başkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından yapılan açıklamada Fıratın doğusunu terör örgütü elinden kurtarmaya yönelik fıratın doğusuna harekat bir kaç gün içinde başlayacağını belirtti. O bölgedeki teröristleri çıkarmadılar. İş başa düştü dedi.

Tunceli komando tatvan komando ve denizli komando tugayı sınıra gitmeye başladı. Fıratın doğu tarafına yapılacak harekatın içeriği günden güne görünmeye başladı.

Fıratın dogusunda bulunan Ayn el arap yani kobani, tel abyad, resulayn yani kobani kamışlı ve münbiç harekat yapılırmı göreceğiz. Bir çok kişilerden yapılan yorum fıratın doğusuna yapılacak operasyon ülkemizin bütünlüğü ve devletimizin güvenliği içindir denilmektedir. Suriyede yaşananları, fıratın doğusuna operasyon haberleri, suriye operasyonu, kobani operasyonu, münbiç operasyonu, fırat haberleri, fıratın doğusu neresi, fıratın doğusundaki operasyon haberi Aramalarıyla ulaşabilirsiniz.

Kobani Operasyonu

Fıratın doğusundaki pyd`li terör örgütleri hendek kazmaya ve çukur kazmaya devam ettikleri haberi gelmekte. Kobani deki pydli teröristler araba lastiği topladığı ve iha, siha araçlarının görüntü almaması için yakacakları haberleri geldi. Kobaniye operasyon düzenlendimi sorusuna cevap olarak her an harakat yapılabilir denilmektedir.

Diger Yazilar:

Yazar:

admin info@hiperalem.net

4 yorum var: “Fıratın Doğusuna Harekat”

Fıratın doğusuna harekat 14 Aralık 2018

Kobaniye harekat kobaniye operasyon varmi

Serkan kendi 14 Aralık 2018

Şükürler olsun bitti ana kuzuları yuvaya dönüyor artık herkesin içi rahatladı

Recep zafer sylr 14 Aralık 2018

Rabbim askerimize güc kuvvet versin

Kobani temizlensin 14 Aralık 2018

Allah yar ve yardımcısı olsun askerimizin

Yorum Yap:

Haberler Haberler