snapchat chat odaları
snapchat chat odaları

Kız kıza mobil sohbet

Kızlarla chat

snapchat chat

In Chat, it’s fun and easy to communicate — however you want! Just open the Chat screen and tap a friend’s name to start chatting. Chat isn’t just for texting — tap  ideo chat a friend! Or, tap the circle icon to send a quick Snap.  You can even chat with a group of friends all at once! To learn more about who’s in a Chat, go here.

When you’re chatting one-on-one with a friend, Chats are deleted by default once you’ve both left the Chat.  In a Group Chat, Chats are deleted by default after 24 hours.

But remember, you can always save what’s important — just press and hold on a Chat to save it! Saved Chats have a gray background so everybody can see what’s been saved.

Pro Tip 💡:

Add a fun twist to your Chats with text styles like bold, underline, and italics. Just press and hold to select a piece of text, and choose a styling option!

 

Sohbet’te eğlenceli ve iletişim kurmak kolaydır – ancak istediğiniz! Sohbet ekranını açın ve sohbet başlatmak için bir arkadaşınızın adına dokunun. Musluğa 📞 için – Chat sadece manifatura için değil  sesli aramaya  veya   karşı  videonun cha t arkadaş! Veya hızlı bir Snap göndermek için çevre simgesine hafifçe vurun. Hatta bir grup arkadaşınızla bir kerede sohbet edebilirsiniz! Sohbette kimlerin hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya gidin  .

Eğer bir arkadaşınızla bir-bir sohbet yaparken, Sohbetler tarafından silinir varsayılan her iki Sohbet bıraktım kez. Grup Sohbetinde, Sohbetler varsayılan olarak 24 saat sonra silinir.  

Ancak unutmayın, her zaman önemli olanı kaydedebilirsiniz – kaydetmek için bir Sohbet’e basmanız ve basılı tutmanız yeterlidir! Kaydedilen Sohbetlerin gri bir arka planı var, böylece herkes kaydedilmiş olanları görebiliyor.

Pro İpucu 💡:

Şapkalarınıza  kalın, altı çizili ve italik gibi metin stilleri ile eğlenceli bir büküm ekleyin. Bir parça metin seçmek için basıp basılı tutun ve bir stil seçeneği seçin!

 

Diger Yazilar:

Yazar:

admin info@hiperalem.net

0 yorum var: “snapchat chat odaları”

Yorum Yap:

Haberler Haberler