tinder nasıl kullanılır 2016
tinder nasıl kullanılır 2016

Akıllı telefon kullanımının her geçen gün daha da artmasıyla birlikte,mobil telefonumuzu daha işlevsel bir hale getirmek için hepimiz çeşitli uygulamaları akıllı telefonumuza yükleme gereği hissederiz. Öyle ki bu uygulamalar kullandığımız telefonu daha işlevsel bir hale getirirken bizlere de birçok ve noktada kolaylık sağlarlar. Sizlere bu yazımızda akıllı telefon flört uygulamalarından Tinder hakkında bilgi vereceğiz.

?

Tinder uygulaması bireylerin facebook ve hesaplarıyla oturum açarak android ve ios işletim sistemli akıllı cihazlarında kullanabilecekleri sosyal  flört uygulamasıdır.

Tinder uygulaması nedir nasıl kullanılırPeki ?

Aslında işlev olarak WeChat‘e benzer bir uygulama olan Tinder uygulaması kullanışlı arayüzüyle bir çok ülkeden sonra Türkiye’de de büyük ilgi gördü. Facebook hesabıyla kolay bir şekilde oturum açılan uygulamada kullanıcı akıllı telefonundaki Gps yardımıyla 2 ile 160 kilometre yakınındaki Tinder cok uygulaması kullanıcılarını yakınlık, cinsiyet ve yaş gibi kriter ve  filtrelerinden geçirerek arattırabiliyor. Ardından ise arattırma sonuçlarındaki fotoğraflara bakarak fotoğrafın alt kısmındaki kalp evet işaretini ya da çarpı işaretini tıklayarak beğendiği kullanıcı ile iletişim kurma imkanı sadeceyakalarken beğenmediği kullanıcıyı da rahat bir şekilde pas geçebiliyor. Fakat kullanıcıların birbirleri ile iletişim kurmaları süreci sadece birbirlerini uygulamada karşılıklı bir şekilde beğenmeleri ile oluyor. Bir kullanıcı diğerini beğendiğinde bır karşı tarafa bildirim gitmiyor. Şans eseri diğer kullanıcınında onu beğenmesi gerekiyor. ve Ardından ise mesajlaşma ekranı açılıyor ve iki kullanıcıda sınırsız bir şekilde Tinder uygulaması ile mesajlaşabiliyor.

Diger Yazilar:

Yazar:

admin info@hiperalem.net

0 yorum var: “tinder nasıl kullanılır 2016”

Yorum Yap:

Haberler Haberler